Beton Parlatma ve Endüstriyel Zemin Uygulamaları

E-Posta Adresimiz info@ascyapi.com.tr

Telefon Numaramız +90 532 779 74 73

KURUMSAL

Ana Sayfa » KURUMSAL

ASC olarak, İstanbul merkezli zemin uygulamaları alanında faaliyet göstermekteyiz. Sahip olduğumuz ileri teknoloji ve yüksek kapasiteye sahip makina parkurumuz ile faaliyet gösterdiğimiz sektörde farklılaşmayı ana hedef olarak belirlemekteyiz.

Müşteri ve pazar odaklı bir organizasyon yapısını tercih ederek önde gelen sanayi kuruluşlarına ve inşaat firmalarına 2012 yılından itibaren hizmet vermekteyiz.

ASC Yer Kaplamaları olarak epoksi zemin kaplama ve beton parlatma uygulamaları ile sektörde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Geniş ürün yelpazesi ve teknik destek faaliyetlerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamayı ve ayrıca sektörün gelişimine katkı sağlayan çalışmaları gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

Bunların yanı sıra Ar-Ge faaliyetleri ile Türkiye Ekonomisinin gelişimine katkı sağlamayı, pazarın taleplerine uygun yeni ürün arayışlarımızı, kullanıcı eğitimleri, yeni ürün ve sistem tanıtımlarını düzenli bir şekilde sürdürmekteyiz.

ASC Yer Kaplamaları olarak TS EN ISO 9001:2008 Kalite Belgesine sahip olup Toplam Kalite Yönetimi’ni öncelikli hedeflerimizden saymaktayız.

Firmamız Scanmaskin Beton Silim ve Zemin Hazırlık Makineleri Türkiye Distribütörüdür.